• Акція

Комбо Фіприст для кішок і тхорів

Код товару:
42087
Немає відгуків

ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ЗНИЖКИ ДО -25% НА ПОЗНАЧЕНІ ТОВАРИ

1 піпетка
226грн
Самовивіз з магазинів - Безкоштовно. По Києву безкоштовна доставка від 499 грн, по Україні від 999 грн.

Аналогічні товари

Інформація

 

Опис

ФІПРІСТ КОМБО, розчин для зовнішнього застосування для кішок і тхорів, 50 мг/60 мг, являє собою прозорий жовтий розчин без частинок.

 

Характеристики

Тип засобу Краплі
Призначення для догляду Проти бліх та кліщів
Країна бренду Словенія

Cклад

Склад

ФІПРІСТ КОМБО, розчин для зовнішнього застосування для кішок і тхорів, 50 мг / 60 мг, 0,5 мл містить в якості діючих речовин фіпронілу - 50 мг, S-Метропія - 60 мг, а в якості допоміжних речовин: повідону К25 - 25 мг , полісорбату 80 - 25 мг, бутілгідроксі-анізола (E320) - 0.1 мг, бутилгідрокситолуола (E321) - 0.05 мг, етанолу 96% - 39.7 мг, моноетилового ефіру діетиленгліколю - достатня кількість до 0.5 мл.

Форма випуску

Випускають лікарський препарат розфасованим по 0,5 мл в одноразові піпетки з поліпропілену, закриті кришкою з шипом з поліетилену або поліоксиметілена. Піпетка з поліпропілену закрита плівкою, яку потрібно проткнути шпилькою. Вторинна упаковка: кожна піпетка упакована в тришаровий пакет, до складу якого входить поліестер, алюміній і поліетилен. Картонна коробка містить 1, 3, 6 або 10 піпеток.

Фармакологічні властивості

Фіпріст Комбо відноситься до комбінованих інсектоакарицидних лікарських препаратів контактної дії. Містить в якості діючих речовин фіпроніл і S-метопрен.
Фіпроніл - інсектоакарицид групи фенілпіразолів, механізм його контактної дії полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів. (S) -метопрен - аналог ювенілиюго гормону, регулятора росту комах; порушуючи синтез хітину, викликає аномалії розвитку комах на стадії яйця і личинки, запобігає появі статевозрілих комах на тварин і в місцях їх утримання.
Фіпріст Комбо активний відносно: бліх (статевозрілі і преімагінальні фази розвитку) Ctenocephalidesspp .; власоедов Felicola subrostratus, Trichodectes canis; іксодових кліщів (всі фази розвитку), Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, lxodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Haemaphysalis flava, Haemaphysalis campanulata, Haemaphysalis leachi, Amblyomma americanum; комарів Aedes aegypti; саркоптоідних кліщів Sarcoptes scabiei var. canis.

Після нанесення на шкіру діючі речовини поступово розподіляються по всій поверхні тіла тварини протягом 24 годин, практично не всмоктуючись в системний кровотік, накопичуються в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, надають тривалий контактну дію, забезпечуючи захист тварини від ектопаразитів. Одноразова обробка тварини забезпечує знищення бліх і кліщів протягом 24 і 48 годин, відповідно. Захисна дія препарату проти іксодових кліщів триває у кішок, собак і тхорів - до 4 тижнів; проти статевозрілих і преімагінальних фаз розвитку комах - у кішок і тхорів до 6 тижнів, у собак - 4 - 12 тижнів.

Препарат токсичний для кроликів, а також риб і інших гідробіонтів.

Протипоказання

Фіпріст Комбо не слід застосовувати спільно з іншими інсектоакарицидними засобами для обробки тварин.
Фіпріст Комбо не призначений для обробки продуктивних тварин.

Спосіб застосування

Фіпріст Комбо застосовують тваринам одноразово шляхом топікальпого нанесення (спот-он) на суху неушкоджену шкіру, використовуючи піпетки різного фасування. Перед обробкою кінчик піпетки проколюють перевернутим ковпачком, розсовують у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і, натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в області холки в одну або кілька точок.

Одна піпетка ємністю 0,5 мл для кішок і тхорів відповідає мінімальній рекомендованій дозі 50 мг фіпронілу і 60 мг S-метопрен на одну тварину для точкового нанесення на шкіру.

Застереження

Уникайте контакту препарату з очима тварини. Переконайтеся, що препарат завдано тварині на область тіла, недоступну для злизування. Не допускайте тварин, які спільно мешкають, облизувати один одного до повного висихання препарату.

Не слід мити і купати тварин з миючими засобами, допускати тварин в природні водойми протягом 48 годин після обробки, а також наносити препарат на вологу або пошкоджену шкіру.

Повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на 4 тижні. З метою запобігання повторної інфестаціі тварин блохами рекомендується обробляти всіх тварин, що мешкають спільно, а також замінити підстилки або обробити їх інсектицидним засобом відповідно до інструкції по його застосуванню.

Препарат дозволяється застосовувати тваринам, призначеним для розведення, а також вагітним і лактуючим самкам.

Передозування

При передозуванні у тварини може спостерігатися надмірне слиновиділення, м'язова тремтіння, блювота. В цьому випадку препарат змивають водою з миючим засобом і призначають тварині антигістамінні препарати і засоби симптоматичної терапії.

Побічна дія

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні і скасуванні не виявлено. На шерсті тварин може відзначатися вологі або масляні плями протягом 24 годин після нанесення препарату.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки її слід провести якомога швидше в тій же дозі.

При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. Дуже рідко на місці нанесення препарату можливо склеювання вовни, слабо виражена реакція шкіри (свербіж, випадіння шерсті, почервоніння шкіри), при потраплянні препарату внутрішньо - надмірне слиновиділення. При підвищеній індивідуальній чутливості і появі алергічних реакцій препарат слід змити водою з миючим засобом і при необхідності призначити антигістамінні препарати.

Особливості застосування

При проведенні маніпуляцій з препаратом забороняється пити, курити і приймати їжу. При випадковому попаданні засобу на шкіру або слизові оболонки його негайно необхідно змити струменем води або зняти тампоном і потім промити водою. Після закінчення обробки руки слід ретельно вимити теплою водою з милом

Відгуки клієнтів

Доставка/Оплата

Оплата

  • Онлайн еквайрінг. Після підтвердження замовлення надсилаємо посилання на оплату.
  • Готівкою при отриманні.


Доставка

Самовивіз за адресою вул. Волинська 48/50 та з магазинів-партнерів:
б-р Кольцова, 14М
вул. Гаврилішина, 7
вул. Героїв полку "Азов", 9
вул. Підлісна, 3
вул. Солом'янська, 21
вул. Стеценка, 9
вул. Щусева, 3
вул. Якуба Колоса, 25
пр-т Берестейський, 87
пр-т Берестейський, 136

 

Доставка кур'єром ZooLeader по Києву.
Вартість доставки 100 грн.
Безкоштовна доставка при замовленні від 499 грн.
Вартість доставки до передмістя Києва обговорюється індивідуально.


Нова Пошта, Укрпошта
Вартість доставки до відділення:
Нова пошта від 50 грн.
Укрпошта від 35 грн.
Безкоштовна доставка при замовленні від 999 грн.*

Вартість адресної доставки:
Нова пошта від 85 грн.
Укрпошта від 65 грн.
Безкоштовна доставка при замовленні від 1499 грн.*

*Пересилання наповнювачів, переносок, консерв, кормів економ класу здійснюється лише за передплатою та за рахунок покупця, незалежно від суми замовлення. До кормів ​​економ-класу відносяться наступні ТМ: EuroDog, Finci, Panzi, Тігріс, Пан Пес, Пан Кіт, Better Day By Day, Ізі кук, Дакс, Класік Кетс, Рено, Леопольд  та інші.


Термін доставки 2-6 робочих днів.

Термін зберігання на відділенні - 5 робочих днів.