ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ ЗНИЖОК ДО -25% НА ПОЗНАЧЕНІ ТОВАРИ

Акваріуми і тераріуми

Фільтр
 • Бренд
  0
 • Ціна
  грн - грн
 • Об'єм акваріуму, л
  0
 • Тип акваріуму
  0
 • Статус наявності
  0
  0
Фільтри
5 л)
830грн
5 л)
830грн

Тераріум - вибираємо правильно

Щоб організувати для свого вихованця чудові умови утримання, забезпечити сприятливий мікроклімат , необхідно зрозуміти, як варто правильно вибирати тераріум . Йдеться про будинок для рептилії , усередині якого затишно. Рекомендується, щоб умови наближалися до природних. Чому так важливо? Якщо цього не зробити, є ризик зіткнутися з неприємними ситуаціями:

Тварина стане погано харчуватися, буде млявою, пригніченою або, навпаки, виявляти надмірну агресію. Щоб уникнути таких моментів, слід купити відповідний тераріум , в якому його мешканець почуватиметься максимально комфортно.

Яким має бути акваріум для рептилій?

Якщо ви шукаєте міцний та надійний тераріум купити який можна за невисокою ціною в Україні , тоді рекомендуємо нашу продукцію зоомагазину «ZooLeader». У нас ви зможете замовити тераріум онлайн чудової якості .

Спеціальний резервуар для утримання в домашніх умовах зазначених тварин повинен бути вологостійким, екологічно безпечним, стійким до перепадів температури , механічних впливів. Важливо, щоб він не зазнав корозійних руйнувань, а всередині була комфортна атмосфера .

На що звертати увагу під час виборів?

Підібрати тераріум правильно допоможуть такі критерії:

 1. Матеріал – це може бути скло, особливість якого у високій міцності , довгому терміні служби, має відмінні експлуатаційні властивості. Скляна ємність є модель з повним оглядом на рептилію. Можна знайти пристосування із пластику та оргскла.

 2. Розмір - необхідно вибирати під конкретного вихованця. Варто враховувати, що всередині конструкції можна додатково буде помістити незалежне водоймище, місце з прогріванням.

 3. Форма – вироби бувають вертикальними та горизонтальними. Перші слід брати для видів, які звикли жити на деревах, а другі підходять для тих, хто пересувається суходолом або живе у воді.

Підтримка оптимального режиму світла та тіні – обов'язкова умова утримання деяких видів. За освітлення та первинне обігрів відповідають лампи. Вони є заміною сонцю, без якого тваринам доводиться туго. Висвітлення впливає на активність, нормальний фізичний та моральний стан, здатність розмножуватися, засвоєння продуктів харчування.

Купити якісний тераріум за вигідними цінами в Україні дуже просто. Допоможе в цьому інтернет-магазин ZooLeader. У продажу представлений широкий каталог товарів, які забезпечують комфортне життя вихованцям.

Купити фаунаріум швидко онлайн

Якщо вас цікавить фаунаріум замовити його можна онлайн, а якщо ви живете у Києві , то і наші кур'єри можуть доставити покупку додому. Це універсальний пластиковий контейнер, який допускається використовувати під тимчасове утримання або переносний будиночок. Залежно від розміру фаунаріуму, в ньому можуть бути рептилії, земноводні, миші, павукоподібні та комахи , а вибратися з території будиночка не зможуть. На сайті можна вивчити характеристики товару та вибрати відповідний для вихованця варіант за розміром в сантиметрах .

У продажу є спеціалізовані пристрої, які допомагають в обслуговуванні тераріумів Вартість тераріуму залежить від характеристик, серед асортименту на сайті ви зможете вибрати відповідну для вашого вихованця модель, що дозволить забезпечити рептилії максимальний комфорт