ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ЗНИЖКИ ДО -25% НА ПОЗНАЧЕНІ ТОВАРИ

9 правил осінніх прогулянок із собакою

24.10.2023
808
Немає відгуків / Написати відгук

Осінь – золота пора для прогулянок із собакою. Жари вже немає, а сильний холод ще не настав – тож можна від душі потопати всіма улюбленими стежинками парків. І щоб прогулянки були затишними та безпечними, потрібно дотримуватися низки правил.

 

- Прогулянки мають бути активними. Чим прохолодніше за вікном, тим більше собака має рухатися. Звичайно, не варто забувати про індивідуальні особливості вихованця: у кожного собаки своя потреба в активності. Було б жорстоко змушувати французького бульдога бігти марафон, а рассела – протягом усієї прогулянки ходити з вами в ногу.

 

- Дощ має бути в міру. Бігати під дощем – це чудово, але лише трохи. А ще краще – просто милуватися дощем з-під навісу. По можливості намагайтеся зробити так, щоб собака сильно не намокала. Інакше вона може застудитися, та й ви втомитеся щоразу висушувати її шерсть.

На випадок дощу придбайте для собаки комбінезон або дощовик  і спеціальне взуття. Так ви захистите собаку не тільки від вологи, а й від забруднень, пошкоджень та реагентів.

 

- Валяння у бруді залишаємо для свинок. І навіть якщо ваш собака в душі справжнісінький свинка, краще все одно не дозволяти їй валятися в бруді. По-перше, в ньому можуть бути небезпечні для собаки речовини. По-друге, після грязьової ванни вихованцю стане холодно. По-третє, за доглянутий вид собаки вам такими темпами доведеться дуже довго боротися.

 

- З осіннім листям граємо з великою обережністю! Намагайтеся завжди оглянути територію, де гуляє собака. Дозволяти їй зариватися з носом в осінньому листі – дуже небезпечно. Ви не знаєте, що може ховатися під листям: кліщі, сміття, уламок скла?

Тож пограли трохи з кількома листочками, зробили пару гарних кадрів – і вирушили далі у своїх справах.

 

- Лежимо не на холодній землі, а вдома на теплій лежанці. Не дозволяйте улюбленцеві спати на холодному асфальті або мокрій землі: інакше цистит і загострення хронічних захворювань практично забезпечені.

 

- Готуємось до прогулянок у темряві. Восени темніє рано. Щоб вашого вихованця помічали здалеку, придбайте для нього нашийник зі світловідбиваючими елементами, або такий, що світиться.

 

- Захищаємося від протягів. Свіже повітря – це чудово, але краще, щоб воно не гуляло по квартирі у вигляді сильного протягу. Особливо якщо шерсть собаки волога.

 

- Після прогулянки обов'язково миємо собаці лапи, видаляємо забруднення з шерсті (щіткою, губкою або купаємо собаку), а потім ретельно висушуємо.

 

- Повернувшись додому, обов'язково оглядаємо собаку на наявність паразитів: бліх та кліщів. Так-так, восени кліщі, як і раніше, не сплять, а блохи так і зовсім активні весь рік. Будьте уважні!

 

І насамкінець, наша порада – заведіть спеціальну сумку для прогулянок із собакою. Закиньте туди дощовик, світловідбивний нашийник, рушник, сухий шампунь, щітку для шерсті, напувалку з водою і, звичайно, смаколики. Точно знадобиться!

 

Затишних прогулянок!

Відгуки