ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ЗНИЖКИ ДО -25% НА ПОЗНАЧЕНІ ТОВАРИ

Поцілунки, цьомочки та інші прояви любові

18.02.2022
182
Немає відгуків / Написати відгук

Що що, а ось облизати все обличчя з розмаху, у польоті від вхідних дверей і прямо на шию – це ми перші!  Цьомки, обіймашки, навіть якщо пройшлася по магазинах і була відсутня пару годин. А якщо поїхала на два дні і залишила на сусідку - все "тиранити" любов'ю буде довго.  Запитала у знайомих, та сама історія. Зацікавилася, варто зібрати інформацію, чому ні коти, ні гризуни не виявляють своєї прихильності так яскраво, а собаки - прямо джерело любові?

 

 

ЧОМУ:

 

Природні інстинкти.  Виявляється, і дівчатка, і хлопчики зберігають це на все життя.  Моменти, коли хвостата мама вилизує своїх цуценят, вона в першу чергу дбає про чистоту шерсті, про захист імунітету, адже слина собаки містить білки і здатна заліковувати рани.  Навіть дітей-підлітків дбайливі суки продовжують вилизувати, демонструючи свою опіку та турботу. Малята запам'ятовують таку поведінку і копіюють надалі. Поцілунками та облизуванням собака піклується про господаря, як про свого малюка.

 

 

Моя власність.  Облизуванням обличчя та рук наші улюбленці заявляють усьому світу, особливо людям поруч, що тільки вони мають право на наш простір, ця людина – моя.

 

 

Право лідера.  У натуральному середовищі, на природі у зграї вовків облизують лише ватажка зграї, виключно лідера.  Ці інстинкти генетично передалися і собакам. Поцілунки та облизування - визнання вас ватажком домашньої зграї, головним у цьому просторі.

 

 

Боротьба зі стресом.  Занепокоєння чи страх, викликаний вашою відсутністю, теж викликає прояв ласки.  В цьому випадку – все навпаки, хвостатий відчуває необхідність підтримки та захисту, тому шукає її, як у мами – лише у близької людини.

 

 

ПЛЮСИ ТА МІНУСИ ПОЦІЛУНКІВ:

 

Мінус лише один - у слині улюбленця можуть бути кишкові бактерії. Тому профілакта, глистогонні пігулки, суспензії або зручні каплі на холку - закривають цю проблему стовідсотково.

 

Плюси: Вчені стверджують, якщо людина з дитинства контактує із собаками – варіант стати алергіком зводиться практично до нуля.  Дихання та слина хвостатого зміцнюють наш імунітет. Причому відбувається це взаємно - перебуваючи поруч із людиною, організм хвостатого теж стає сильнішим до зовнішніх інфекцій.

 

 

Ввечері, після роботи, йдеш додому і розумієш, як тільки відчиняться вхідні двері – всі проблеми та втома залишаться за дверима.  Тут на тебе чекають і по своєму дбають, навіть якщо просто облизуючи все обличчя та руки. Вони так влаштовані та фізично вимагають прояву ласки, любові та опіки. Любіть їх так само у відповідь!Цьом!

Відгуки